Головнокомандувач ЗСУ генерал Хомчак з трибуни ВР заявив, що Росія стягує війська до українського кордону. Як так? Невже війна?

Зовсім недавно президент Зеленський і 73% населення билися в істериці, що війна з РФ не закінчується через Порошенко, ось тільки оберемо іншого президента і війна закінчиться. Ну і? Два роки минуло, війна йде, то хто ж усе таки винен?

Ми не забули на чому була побудована передвиборча компанія зелених. Як вони сміялися над заявами попередньої влади про те, що Росія веде агресивну політику і в будь-який момент може знову напасти на Україну. Смішно Вам було, а як зараз?

Командування військових сил США в Європі, привели армію в бойову готовність і це як розуміти? Значить все таки війна не через Порошенко? Значить все таки Путін веде війну проти українців і тільки він може її закінчити?

Нещодавно Зеленський увійшов у свій квартальний стиль і в запалі свого виступу сказав, мовляв буде війна, підемо всі воювати. Ну так хлопці, ось Ваш шанс!

73%, це немало для поля бою, навіть багато. Ваш вихід. Звичайно для окупантів зараз найзручніший час, в країні бардак і хаос, влада слабка, армія тримається за рахунок тих хто воював, саме час відрубати те, що їм потрібно. Ну що страшно стало?

Угу, як тоді в 14 році, коли більшість сиділи щури норах і чекали. А коли наші воїни ціною своїх життів дали відсіч окупантам, Ви вилізли зі своїх нір і стали гадити. Уже все бачили відео, скільки і яку техніку стягує Росія. Готуйтеся, мало не буде. Памперси не допоможуть.