Головнокомандувач ЗСУ генерал Хомчак з трибуни ВР заявив, що Росія стягує війська до українського кордону. Як так? Невже війна?

Зовсім недавно президент Зеленський і 73% населення билися в істериці, що війна з РФ не закінчується через Порошенко, ось тільки оберемо іншого президента і війна закінчиться. Ну і? Два роки минуло, війна йде, то хто ж усе таки винен? Про це написала Наталя Юсупова.

Ми не забули на чому була побудована передвиборча компанія зелених. Як вони сміялися над заявами попередньої влади про те, що Росія веде агресивну політику і в будь-який момент може знову напасти на Україну. Смішно Вам було, а як зараз?

Командування військових сил США в Європі, привели армію в бойову готовність і це як розуміти? Значить все таки війна не через Порошенко? Значить все таки Путін веде війну проти українців і тільки він може її закінчити?

Нещодавно Зеленський увійшов у свій квартальний стиль і в запалі свого виступу сказав, мовляв буде війна, підемо всі воювати. Ну так хлопці, ось Ваш шанс!

73%, це немало для поля бою, навіть багато. Ваш вихід. Звичайно для окупантів зараз найзручніший час, в країні бардак і хаос, влада слабка, армія тримається за рахунок тих хто воював, саме час відрубати те, що їм потрібно. Ну що страшно стало?

Угу, як тоді в 14 році, коли більшість сиділи щури норах і чекали. А коли наші воїни ціною своїх життів дали відсіч окупантам, Ви вилізли зі своїх нір і стали гадити. Уже все бачили відео, скільки і яку техніку стягує Росія. Готуйтеся, мало не буде. Памперси не допоможуть.